Whatsapp Destek
Aydoğan İnşaat

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Çanakkale inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Aydoğan, 1965 yılından bu yana pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi daire sahibi yapmıştır.

1990'lı yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Aydoğan, 2000'li yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

1965 yılının başlarında inşaat sektöründe ilk temeli İstanbul'da atan Aydoğan, 1980 yılından sonra projeleri ve çalışmalarını şu anda bulunduğu Çanakkale ve ilçelerinde devam ettirmiştir.

Feyzullah Aydoğan tarafından kurulan Aydoğan şirketi bugün Mehmet Aydoğan’ın öncülüğünde ve üçüncü kuşak aile fertleri ile birlikte güçlenerek yoluna devam etmektedir. Aydoğan şirketinin akaryakıttan otomotive, sigortacılıktan, turizme pek çok alanda faaliyet gösteren şirketleri de bulunmaktadır.

DOĞAL HAYATTA MÜKEMMEL KONFOR

Aydoğan, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Önümüzdeki dönemden itibaren Aydoğan köklü geçmişinin verdiği deneyimle "kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Hayat boyu kalite için “önce insan” anlayışını benimsemek ve o doğrultuda ilerlemektir.
Misafirlerimizin beklentilerini en kaliteli düzeyde karşılayan, sevilen, güvenilen ve tercih edilen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizden ve geçmişimizden aldığımız güç ile faaliyet gösterdiğimiz her alanda yaptığımız işi en iyi şekilde yapmak, üretmiş olduğumuz değeri insan odaklı üretmek, toplumsal bir değer katmak, en beğenilen ve örnek gösterilen şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

  • İnsana Saygı
  • İnsan Odaklı Düşünme
  • Şeffaflık
  • Topluma Katkı Sağlamak
  • Tüm Paydaşların Memnuniyeti
  • Sürekli Gelişim